Acemi Anneler 91. Bölüm 22 Şubat Full İzle

Acemi Anneler 91. Bölüm 22 Şubat Full İzle

Acemi Anneler 91. Bölüm 22 Şubat CANLI İzle

“Aşk gömülen bir şey değilmiş meğer. Ya teslim olursun ya da o seni esir alır. Ben teslim oldum Hayat.”

Hayat’ı butikte baygın halde bulan Cenk, Gülbahar’la birlikte onu hastaneye götürür. Neyse ki Hayat iyidir. Cenk Hayat’a neler olduğunu öğrendikten sonra tüm hayatını etkileyecek bir karar verir.

Fakat Hayat Cenk’in bu kararını desteklemez. Bu durum ikisini de perişan edecektir. Melahat ve Murat yıllar sonra ablalarına kavuşmuşken onu tekrar kaybedeceklerini anlarlar.

Üstelik şimdi daha büyük bir sürpriz onları beklemektedir. Şirketi bitirme planları için Ömer’in güvenini kazanmak isteyen Özlem, Nil’e bir darbe daha indirmeye kararlıdır. Nil, Özlem’in yeni hamlesiyle darmadağın olmuştur. Orhan ise sanat sevdasından vazgeçmiştir ama farklı bir yeteneği keşfeder.

Acemi Anneler 91. Bölüm 22 Şubat CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Acemi Anneler Stüdyo – Çocuklar neden yalan söyler?

Hafta içi her gün ilgiyle izlenen “Acemi Anneler” dizisinde yaşanan olayların ve konuların ele alınacağı “Acemi Anneler Stüdyo” her Cumartesi saat 11:20’da canlı yayınla izleyici ile buluşuyor.

Aile, evlilik, çocuk yetiştirme, hamilelik ve yaşama dair ne varsa birçok konu Şahla Orujova’nın sunumu ve uzman konuklarıyla masaya yatırılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu