Caner Erkin’in affedilmesi için Emre Belözoğlu Erol Bulut’a ricada bulundu

Caner Erkin’in affedilmesi için Emre Belözoğlu Erol Bulut’a ricada bulundu

Fenerbahçe’nin tecrübeli sol beki Caner Erkin, Göztepe maçında oyundan alınmasına tepki göstermiş ve teknik ekibin kararıyla kadro dışı kalmıştı. Erkin için Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu devreye girdi. Belözoğlu, Caner’in yeniden affedilmesi için Erol Bulut’a ricada bulundu.

Fenerbahçe’nin Göztepe ile oynadığı maçta oyundan alınmasına tepki gösterdiği için teknik heyetinden gözünden düşen Caner Erkin için Emre Belözoğlu devreye girdi. Fenerbahçe’de Caner Erkin, Trabzon ve Antalya karşılaşmalarında görev yapmadı, idmanlarda ise takımdan ayrı çalıştı. Ancak Novak’ın bekleneni verememesi nedeniyle gözler yeniden Caner’e çevrildi.

EMRE BELÖZOĞLU DEVREYE GİRDİ

Emre Belözoğlu, yıldız futbolcunun affedilmesi için harekete geçti. Erol Bulut’un da buna sıcak baktığı ve Milli oyuncunun para cezasıyla takıma dönebileceği öğrenildi.

Fenerbahçe’de Mesut Özil depremi! İşte forma giyemeyeceği maçlar

Fenerbahçe'de Mesut Özil depremi! İşte forma giyemeyeceği maçlar

Antalyaspor maçında sol ayak bileğinin dönmesiyle sahayı sedyeyle terk etmek zorunda kalan Mesut Özil’in iyileşmesi 6 haftayı bulabilir.
Fenerbahçe Gustavo ile sevindi ancak Mesut Özil’den gelen haberle de üzüldü.

Antalyaspor maçında Fredy’nin darbesiyle sol ayak bileği dönen dünyaca ünlü futbolcu sedyeyle kenara gelmiş ve hemen hastaneye götürülmüştü. Çekilen MR sonucunda bilek bağlarında kısmi yırtık ile kemikte yoğun ödem tespit edildi.

Kâbus senaryosu olan kemikte kırığa rastlanmaması, herkese rahat bir nefes aldırdı. Buna rağmen Mesut Özil’in iyileşmesinin 6 haftayı bulabileceği kaydedildi.

ÖNEMLİ MAÇLARDA FORMA GİYEMEYECEK

Mesut’un sakatlığı sürecinde milli araya girilecek olması bir avantaj. Yine de yıldız futbolcu ligde önemli maçları kaçıracak. Fenerbahçe, Milli maç haftasına kadar Konyaspor (d), Gençlerbirliği ve Beşiktaş (d) karşılaşmalarını oynayacak. 32 yaşındaki futbolcunun bu maçlarda sahaya çıkma şansı yok

Fenerbahçe'de Mesut Özil depremi! İşte forma giyemeyeceği maçlar

EN ERKEN 12 NİSAN’DA DÖNEBİLİR

Ayrıca 5 Nisan’daki Denizli ve 8 Nisan’daki Yeni Malatya (d) karşılaşmasında oynama ihtimali de çok düşük görünüyor. Mesut Özil’in tedavisi beklenenden iyi giderse, 12 Nisan’da Kadıköy’de oynanacak Gaziantep maçında sahadaki yerini alabilir.

Mesut’un kaçırması muhtemel maçlar;

Hafta – Rakip

  • 29. Konyaspor (d)
  • 30. Gençlerbirliği
  • 31. Beşiktaş (d)
  • 32. Denizlispor
  • 33. Yeni Malatya (d)
  • 34. Gaziantep
Fenerbahçe'de Mesut Özil depremi! İşte forma giyemeyeceği maçlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu