Çok Güzel Hareketler 2 – 76.Bölüm izle

Çok Güzel Hareketler 2 – 76.Bölüm izle

“Film çalışmalarına başladığım için ÇokGüzelHareketler2​​​​​ bir süre, BKM Mutfak’ın takım kaptanlarından sevgili Eser Yenenler eşliğinde sürdürülecek. Zilleri çaldırmaya devam 🙂”

Zeynep Bakşi Karatağ’dan canlı “Adaletin Bu Mu Dünya” | Ebru Akel’le Kadın İsterse

Ebru Akel’le Kadın İsterse 20. Bölümünde; Ebru Akel’in konuğu olan güzel sanatçı Zeynep Bakşi Karatağ, Türkiye’nin fenomen dizisi Çukur’da çalan şarkısını canlı olarak Kadın İsterse izleyicilerine seslendirdi.

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu