Ebru Akel’le Kadın İsterse 12. Bölüm izle

Ebru Akel’le Kadın İsterse 12. Bölüm izle

Ebru Akel’le Kadın İsterse’nin 12. Bölümünde; Show TV’nin beğenilen dizisi Arıza’nın Derya’sı Hazal Benli, Ebru Akel’in konuğu oldu. Derya karakterini anlatan Hazal Benli, karakteri ile gerçek hayattaki özelliklerini kıyasladı.

Ebru Akel’le Kadın İsterse’nin 12. Bölümünde; Show TV’nin beğenilen dizisi Arıza’nın Derya’sı Hazal Benli, Ebru Akel’in konuğu oldu. Rahatlamak için şarkı söylediğini söyleyen güzel oyuncu, “Düşünme Hiç” şarkısını Kadın İsterse için canlı yayında seslendirdi.

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Ebru Akel'le Kadın İsterse Videoları: Hazal Benli'den 'Düşünme Hiç'  performansı!

Evde kolay hareketlerle karın kası yapın! | Ebru Akel’le Kadın İsterse

Ebru Akel’le Kadın İsterse’nin 12. Bölümünde; Spor Eğitmeni Neval Gördük, Ebru Akel’in konuğu oldu. Neval Gördük, evde sadece bir çorap ile yapılabilecek kolay egzersizleri gösterdi. Ebru Akel ve Hazal Benli de Neval Gördük’e eşlik etti.

Ebru Akel’le Kadın İsterse tek part birazdan yüklenecektir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu