Ebru Akel’le Kadın İsterse 16.Bölüm 8 Mart 2021

Ebru Akel’le Kadın İsterse 16.Bölüm 8 Mart 2021

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Ebru Akel’le Kadın İsterse 15. Bölümünde Tasavvuf Araştırmacısı ve Yazar Cemalnur Sargut ile Kişisel Gelişim Uzmanı Caner Aktaş konuk oldu. Hayatı keşfetmeye dair ilham verecek hikayeler konuşuldu. Spor Eğitmeni Alper Köymen, ekran başındaki izleyiciler için pratik egzersiz önerileri paylaşırken, Yoga Eğitmeni Ronit Arhanyan ise yoga hakkında bilgilendirdi.

Ebru Akel’le Kadın İsterse 16.Bölüm 8 Mart 2021 SHOW TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Ebru Akel'le Kadın İsterse 6. Bölüm / 22 Şubat 2021, Tek Parça

Ebru Akel’le Kadın İsterse 15.Bölüm | 5 Mart 2021

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu