Ebru Akel’le Kadın İsterse 32.Bölüm 30 Mart 2021 İzle

Ebru Akel’le Kadın İsterse 32.Bölüm 30 Mart 2021 İzle

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Ebru Akel’le Kadın İsterse 32.Bölüm SHOW TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Ebru Akel'le Kadın İsterse 6. Bölüm / 22 Şubat 2021, Tek Parça

Ebru Akel’le Kadın İsterse 31. Bölümünde izleyicilerine “mutluluk içimizde” mesajını verecek. İçimizdeki mutluluğu keşfetmeye dair önerilerin ekrana geleceği programın konuğu, Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak oldu. Avukat Tuğba Tüfek Türkan ise boşanmalar hakkında bilgilendirirken, boşanmış güçlü kadınların hikayelerini aktardı. Astrolog Burcu Pervane’nin burç yorumları paylaşacağı programda oto lastik tamircisi Esra Yıldız, tüm kadınlara ilham verecek hikayesini canlı yayında anlattı.

Ebru Akel’le Kadın İsterse 32.Bölüm TV’DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu