Ebru Akelle Kadın İsterse 37. Bölüm FULL İZLE

Ebru Akelle Kadın İsterse 37. Bölüm FULL İZLE

Ebru Akel’le Kadın İsterse 36. Bölümünde günün konukları, oyuncu Demet Gül ve yazar, yaşam koçu Fatma Türktekin oldu. Fatma Türktekin, mutluluk ve hayattaki iniş çıkışlar üzerine konuştu. Hikaye konuğu Özlem Bektaş ise vefat eden anneannesinin büyüttüğü menekşe türüne ulaşmak için verdiği çabayı anlattı ve dikkat çeken hikayesini canlı yayında paylaştı. Astrolog Aygül Aydın’ın burç yorumlarını aktaracağı programda spor eğitmeni Serhat Çakır, ekran başındaki izleyiciler için egzersiz önerileri verdi.

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu