Esra Erol’da 1 Mart 2021 Tek Parça

Esra Erol’da 1 Mart 2021 Tek Parça

Şennur Hanım 3 evlilik yaptığını ikinci evliliğinin üçüncü evliliği yüzünden yıkıldığını ikinci evliliğinde bebek bakıcısı olduğunu Safranbolu’dan Aksaray’a geldiğini otobüste bir adamın karşısına çıktığını eline bir kart tutuşturduğunu iş bulamayınca Safranbolu’ya döndüğünü maddi sıkıntıları olduğunu o kartta tekstil işi olduğunu yazdığını anlattı.

15 gün sonra o karttaki dikiş atölyesine gidip işe başlamaya karar verdiğini yola çıktığını katta yazan kişi ile pastanede buluştuğunu o kişinin senin bir iş beceremeyeceğini anladığını o kişinin seni memleketine göndereceğim ama 5 yaşında bir kızı olduğunu onun evlilik dışı olduğunu senin üzerine o çocuğu geçirelim dediğini maddi yönünden seni desteklerim dediğini açıkladı. O adam çocuğun kimlikte annesi gözük diye teklif ettiğini aslında o çocuğun annesinin yurt dışında evli olduğunu o çocuk için hiç para almadığını söyledi.

Şennur Hanım 3 resmi evlilik 2 dini nikâhlı evlilik yaptığını Muhsin Conkoğlu 64 yaşında olduğunu onunla severek kaçtığını aralarında 38 yaş olduğunu onunla kızının evine kaçtığını 1,5 aylık beraber olduklarını öldükten sonra kendisine çok büyük bir miras bıraktığını söyledi.


Zeynep babasının çok sıktığını o yüzden başına bunlar geldiğini iyi ki de evden kaçtığını iyi ki de annesinin dini nikâhlı evlendirdiğini söyledi. Esra Erol Zeynep’i dün Aysel Güngör’ün evinde bulduğunu açıkladı.

Zeynep iki aydır Aysel’in evinde kaldığını onunla da Esenyurt meydanda tanıştığını o gün kimlik ve telefonun çalındığını karakola gittiğini o gün tanıştıklarını meydanda ağlarken yanına İsmail Ağabey, Aysel Abla ve küçük bir kız geldiğini ağladığını görünce evlerine götürdüğünü onların evinde kaldığını evlerinde toplam 7 kişi kaldığını bir tane Özbek bir kız daha olduğunu ona da sahip çıktıklarını bildiğini açıkladı.

Esra Erol’da 1 Mart 2021 ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Esra Erol’da 26 Şubat 2021 – Tek Parça AÇILMIYORSA TIKLA

Esra Erol’da TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLA

Esra Erol’da 1 Mart 2021 TV’DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

Esra Erol SON BÖLÜM TEKRAR İZLE linki 6 Ocak 2021 Çarşamba | ATV linki  YOUTUBE Canlı yayın bitti ortalık karıştı! Akılalmaz görüntüler... - Takvim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu