Esra Erol’da 4 Mart 2021 Tek Parça izle

Esra Erol’da 4 Mart 2021 Tek Parça izle

Tuğce Eşinin Ömer Faruk, sosyal medyada sahte hesaplar açıp kadınlarla konuşuyor, onları tehdit ettiğini söyledi. Eşinin kendisine şiddet uyguladığını söyledi. Kendisini başka kadınlarla aldattığını söyledi. Cemre adındaki kızla eşinin birlikte olduğunu, kendisiyle konuştuğunu söyledi. Evliliğinin düzelir dedim ama düzelmediğini söyledi. 3 çocuğu olduğunu ailesinin olmadığını, Esra Erol’dan yardım istedi.


Birgül İnternette tanıştığı Fikret’e çocuğum dediği arabasını satıp parasını kendisini verdiğini, Fikret tarafından kandırıldığını söyledi. Canlı yayına katılan Fikret ben kendisini arabasını satıp bana para ver demedim dediğinde Birgül sinirlenip yalan söylediğini belirtti.

Fikret’in kendisini güzel sözlerle kandırdığını söyledi. Fikret Birgül’le yüz yüzü karşılaşsaydık evini de satıp bana verecekti dedi. Fikret bey borcum borç işlerim düzeldiğinde borcumu ödeyeceğim dedi.


Aysel Güngör ve İsmail Güngör hakim karşısına çıktılar ve tutuklandılar. Adalet yerini buldu. Gürcünaz hanım çok mutlu olduğunu ve benim çocuğumu bu duruma düşürdüğü için çok kızgın. Canlı yayına gelen Halil’in babası Nezir Zeynep’i tanımadığını söyledi. Melek’in çalındığı iddia edilen bebeği Selma-Avni Polat çiftinin evinde bulundu.

Esra Erol’da 4 Mart 2021 ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Esra Erol’da 4 Mart 2021 – Tek Parça açılmıyorsa tıklayınız

Esra Erol’da 3 Mart 2021 – Tek Parça açılmıyorsa tıklayınız

Esra Erol'da Son Bölüm Tek Parça 3 Mart Çarşamba İzle!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu