Evde doğal temizlik ürünü yapımı

Evde doğal temizlik ürünü yapımı | Ebru Akel’le Kadın İsterse

Ebru Akel’le Kadın İsterse 7. Bölümünde Evde doğal temizlik ürünü yapmak isteyenler için Yıldız Kurt tarif paylaştı. Yıldız Kurt aynı zamanda kullanım tavsiyesi ve içerik detayı paylaştı.

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Ebru Akel'le Kadın İsterse Videoları: Evde doğal temizlik ürünü yapımı!

Ebru Akel’le Kadın İsterse 7. Bölümünde 47 yaşında öğretmen olan İlkay Kayadibi, Kadın İsterse programına konuk oldu. Temizlik işçiliğinden müzik öğretmenliğine uzanan hikayede İlkay Kayadibi’nin yaşadıkları!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu