Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal seksi dansıyla nefes kesti!

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal seksi dansıyla nefes kesti!

Eşi Kemal Ayvaz ile boşanma davasıyla gündem olan fenomen gelin adayı Hanife Gürdal’ın TikTok’tan paylaştığı seksi dansı sosyal medyayı salladı.

Magazin Hattı – 13 Mart 2021

Didem Delen’in sunumuyla magazin dünyasının nabzının tutan program Magazin Hattı yepyeni ve çarpıcı magazin haberleriyle sizlerle.

Akrep’in Perihan’ı Demet Akbağ hangi sağlık sorunuyla savaşıyor?

Bu sezon “Akrep” dizisiyle seyirci karşısına çıkan Demet Akbağ, Emel Müftüoğlu ile fizik tedavi için gittikleri Nişantaşı’nda kameralara yansıdı. İki yakın arkadaş, aynı dönemde aynı sağlık sorununu yaşadıklarını söyledi.

Öte yandan yakın dostu Rasim Öztekin’i kaybetmenin acısını yaşayan Demet Akbağ, “Çok üzgünüm, çok ağladım” dedi. Akbağ, geçen yıllarda kalbine pil takılan Rasim Öztekin’in kovid korkusuyla son sağlık kontrollerini ihmal ettiğini anlattı.

Güldür Güldür’ün sevilen ismi Doğa Rutkay ikiz çocuklarıyla reklam çekti

Kovid-19 kuralları çerçevesinde üç günde çekilen filmlerinin yönetmen koltuğunda reklam dünyasının en başarılı isimlerinden Ali Taner Baltacı oturdu. Ünlü oyuncu Doğa Rutkay keyifli geçen çekimlerin ardından eşi Kerimcan Kamal’la hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Kerimcan Kamal, hem eşinin hem de kendisinin temizlik konusunda çok titiz olduğunu, bu durumu ikiz çocuklarına da yansıttıklarını söyledi.

Her zaman doğal temizlik ürünleri kullanmaya özen gösterdiğini belirten ünlü oyuncu, bir parçası olduğu “Temizken güzel” projesi hakkında da bilgi verdi. Doğa Rutkay eşinin kendisine temizlik konusunda her zaman çok yardımcı olduğunu ifade etti. Babası Rutkay Aziz’in izinden giden ünlü oyuncu, çocuklarını çekimlere nasıl hazırladığını da anlattı.

Burcu Esmersoy: 21 yıldır beyaz ekmek yemiyorum ama simit yiyorum

Burcu Esmersoy bir iş toplantısı çıkışı Nişantaşı’nda kameralara takıldı. Ünlü sunucu son olarak 21 yıldır ekmek yemediği haberiyle gündeme gelmişti. Burcu Esmersoy beyaz ekmek dışında özellikle yemediği bir yemeğin olmadığını söyledi. Esmersoy şu dönemde sakin bir hayat yaşadığını da sözlerine ekledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu