FİZİK TEDAVİ GÖRÜYOR Nergis Kumbasar Eski Eşi Mehmet Ali Erbil ile İlgili Bilgi Verdi Magazin Burada

Nergis Kumbasar, geçtiğimiz gün İstanbul sokaklarında görüntülendi. Sihirli Annem dizisi ile birlikte yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan başarılı oyuncu, muhabirlerle kısa bir röportaj gerçekleştirdi.

Exxen’de yayınlanacak Sihirli Annem’de Dudu karakterini canlandıracak olan Kumbasar, “Sihirli Annem’in kadrosunda kimler olacak?” sorusuna, “Şu an çok yeni. Bir sürü insan var. Şimdi birinin ismini unutursam olmaz” cevabını verdi. Sihirli Annem dizisinin kostüm provası için dışarı çıktığını söyleyen Kumbasar, “Pandemi sürecinde evdeyiz. Mecbur olmadıkça dışarı çıkıyoruz. Şu an kostüm provam olduğu için çıktım ama tedbirlerimi alıyorum” diye konuştu. Başarılı oyuncuya, eski eşi Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu soruldu. Kumbasar şöyle cevap verdi: “Çok şükür daha iyiye gidiyor. Fizik tedavisi görüyor. Sık sık görüşüyoruz. Telefonda da görüşüyoruz, Yasmin aracılığıyla. Tabii bu çok sıkı olaylar olmadan önce hijyene dikkat ederek gidip de gördüğümüz oluyordu ama şu ara tabii çok dikkat ediyoruz.”

Kızı Yasmin Erbil’in giydiği kıyafetlerle gündeme gelmesine ilişkin de konuşan Kumbasar, “Herkes gibi normal genç kız kıyafeti giyiyor. Kıyafet eleştirmesi mi kaldı?” şeklinde konuştu. Başarılı oyuncu röportajın ardından gazetecilere teşekkür ederek, yoluna devam etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu