Gölge ve Kemik Netflix Başlıyor

Karanlıklar Diyarı’nı yok etmek için bir mucizeye ihtiyacımız var. Gölge ve Kemik, 23 Nisan’da yalnızca Netflix’te.

Netflix ’in kısa süre sonra yayınlanacak yeni fantastik dizisi Gölge ve Kemik ’in tanıtım fragmanı paylaşıldı. Leigh Bardugo’nun çok satan romanından uyarlanan yeni dizi, 23 Nisan’da Netflix’te izleyicisi ile buluşacak.

Çevrim içi içerik akış hizmeti sunan Netflix bünyesine yeni içerikler eklemeye devam ediyor. Üzerinde çalıştığı bilinen yeni fantastik dizisi Gölge ve Kemik ile alakalı detayları paylaşan Netflix, tanıtım fragmanını da paylaştı.

Leigh Bardugo’nun tüm dünyada en çok satan Grishaverse romanlarından uyarlanan Gölge ve Kemik, yetim bir asker olan Alina Starkov’un savaş mağlubu ülkesini kurtarabilecek özel bir gücü keşfetmesiyle başlıyor.

Karanlıklar Diyarı’ndaki tehdidin büyümesiyle, Alina, Grisha isimli seçkin bir büyülü asker ordusuna katılıp bildiği her şeyden uzaklaşır. Gücünü geliştirmek için mücadele verdiği sırada, müttefiklerin ve düşmanların bir olabileceğini ve dünyadaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar. Karizmatik suçlulardan oluşan tehlikeli bir grubun da oyuna dahil olması, hayatta kalmak için sihirden çok daha fazlasının gerektirdiğini öğretecek.

Netflix, yeni fantastik dizi Gölge ve Kemik Tanıtım Fragmanı! -

Senaristliğini Eric Heisserer’in yaptığı, 1’er saatten 8 bölüm olarak izleyiciye sunulacak. Çekimlerinin Budapeşte, Macaristan’da yapılan Gölge ve Kemik’in dikkat çekici oyuncu kadrosu da paylaşıldı. Netflix’in yeni dizisi Gölge ve Kemik’in oyuncu kadrosunda; Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey) ve Ben Barnes (General Kirigan) bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu