Hekimoğlu 41. Bölüm izle

Hekimoğlu 41. Bölüm izle

İpek ve Hekimoğlu yerlerini değiştiriyor…

Dünyaca ünlü bir fotoğrafçı olan Berrak Kerem, stüdyosunda yaptığı bir fotoğraf çekimi sırasında inme geçirir. 40’lı yaşlarında uzun uğraşlar sonunda hamile kalmış oluşu, İpek’in Berrak’a kişisel bir yakınlık duymasına sebep olur.

Hekimoğlu 41. Bölüm KANAL D CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Hekimoğlu, İpek’i bu vakaya duygusal yaklaştığı için uyarsa da, İpek’in kimseyi dinlemeye niyeti yoktur. Hem Berrak’ı hem de karnındaki bebeği kurtarmak konusunda kararlıdır. Hekimoğlu ile aralarındaki fikir ayrılığı büyüyünce İpek vakayı devralır.

Daha önce hiç tatile gitmemiş olan Hekimoğlu, bir anda tatil planları yapmaya başlamıştır. Ekibi ve Orhan, Hekimoğlu’nun hiç bir yere gitmeyeceğinden neredeyse emindirler. Hekimoğlu için tek sorun tatil yerinde karar kılmaktır. İpek’in kendisinden vakayı devralmasını fırsat bilen Hekimoğlu, herkesin beklentisinin tersine tatil için tüm hazırlıklarını tamamlar.

İpek, hem Berrak’ı hem de bebeğini kurtarabilecek mi? Vaka konusunda İpek mi Hekimoğlu mu haklı çıkacak? Hekimoğlu sonunda tatile gidebilecek mi?

Hekimoğlu 41. Bölüm KANAL D CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’de Kanal D’de….

Ateş, hamile olan hastasının durumunu çözmeye çalışmaktadır. Ancak Ateş’in çözüm yöntemi pek hoş karşılanmaz. Bebeği kurtarmak isteyen İpek, Ateş’i ikna edecek mi?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’da Kanal D’de!

Hekimoğlu 41. Bölüm TV’DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu