Sosyal Medya

Kalp Yarası 7.Bölüm 16 Ağustos Pazartesi Tek Parça Full İzle Kalp Yarası İzle

Kalp Yarası 7.Bölüm 16 Ağustos Pazartesi Tek Parça Full İzle Kalp Yarası İzle.... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Kalp Yarası 7.bölümü ile ekranlara geliyor. İlk bölümlerinden itibaren reytinglerde ilk sırada yer alan Kalp Yarası merak edilen ve sevilen dizilerden olmayı başardı. Kalp Yarası'nın 16 Ağustos Pazartesi günü yayınlanacak 7.bölümünde neler yaşanacak?


 
Baha’ın ortaya çıkması Ayşe ve Ferit’in gerçek duygularını birbirlerine açmasına engel olur. Ferit Ayşe’ye mesafe alırken, Ayşe kaçak ve yaralı Baha’yla uğraşmak durumunda kalır.
 
Hande ise Ayşe’yi Baha’yla köşeye sıkıştıracağını düşünürken ters köşe olur. Azade ve Hande ilk defa karşı karşıya gelirler.

 
Ferit tüm şüphelerine rağmen Ayşe’ye karşı büyük bir adım atar, ancak Baha yüzünden sıkışan Ayşe’nin tepkileri ikiliyi bambaşka bir duyguya sürükler. Baha’nın Ayşe saplantısı ise tüm konak halkını büyük ve acı bir sınavdan geçirecektir. 

 
 

 
Antakya'nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit(Gökhan Alkan) ve Ayşe'nin(Yağmur Tanrısevsin) yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alan dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu'nun imzasını taşıyor.
 

 Oyuncular:
Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper