KÜRKLERİMİ BAĞIŞLAYACAĞIM Bülent Ersoy’dan Aşk Sinyali Magazin Burada 27.11.2020

Magazin Burada’ya tıklayarak abone olup, zile basarak bildirimleri açabilir ve tüm videolardan haberdar olabilirsiniz Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy geçtiğimiz akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Alışveriş yaparken görüntülenen Diva, yeni alacağı kürk provası öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Alışveriş yaptığı mağazaya muhabirleri alan Diva’nın keyfi oldukça yerinde olduğu görüldü. Hafta sonu Bodrum’a gideceğini söyleyen Diva, gitmeden önce alışveriş yaptığını ifade etti. Akşam saatlerinde alışverişe çıkan Diva, saatlerin ilerlemesiyle birlikte kapanan bir dükkanı açtırdığını, bir başka dükkanı da beklettirdiğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde 40 Milyon TL’ye Bodrum’dan villa aldığı haberleri çıkan Ersoy, villanın fiyatlarıyla ilgili bilgi vermezken, “Villaları alırken fiyatlara bakmadım. Bu ikisini hemen satıştan kaldırın dedim ve aldım” diye konuştu. Yeni aldığı villaları tadilata soktuğu öğrenilen Diva, tadilat süreciyle ilgili şöyle konuştu: “2 ay Bodrum’da kalacağım. Villaya tadilat yaptıracağım için gözümle görmem gerekiyor. Mimar kendine göre yaparsa ben bunu beğenmedim deyip tekrar kırıp döktürmek istemiyorum.

Bu yüzden yerinden takip etmek istiyorum.” İstanbul’u artık çok sevmediğini ifade eden Ersoy, “Artık hava almak istiyorum. Ayağım toprağa bassın istiyorum. O yüzden Bodrum’a gidiyorum” diye konuştu. Koronavirüs salgını döneminde bazı sanatçıların ekonomik olarak zor günler geçirmesine değinen muhabire “Nolacak şimdi benden para mı istiyorsun” sözleriyle takılan Bülent Ersoy, herkesi güldürdü. Diva, kendisine sorulan “Bir sanatçı 3 ay sahne alamazsa, parası biter mi?” sorusuna şu cevabı verdi: “Hazıra dağ dayanmaz diye bir tabir vardır. Ancak yatırımın durumuna bağlı bir durum söz konusu. Herkesin dayanma gücü farklı. Zor tabii ki. Ben çok üzülüyorum. Ortayda bir dengesizlik durumu söz konusu.” Salgın nedeniyle bir süredir sahneye çıkamayan ünlü sanatçıya sahneleri özleyip özlemediği soruldu. Sahneleri pek özlemediğini söyleyen Diva, “Olursa çıkar okuruz, olmazsa da anasını satayım” şeklinde konuştu. Koronavirüs pandemisi döneminde yaptığı bağışlarla gündeme gelen usta isim, yakın zamanda kürklerini bağışlayacağını ve açık artırmada satılmasını istediğini söyledi. Giyimine ve aksesuarlarına dikkat eden Diva’nın kalp şeklinde kolyesi dikkatlerde kaçmadı. Kolyenin çok önceden beri olduğunu söyleyen Diva, “Kalbin içi dolu mu?” sorusuna ise cevap vermedi.

Muhabirlerle röportajını gerçekleştiren Diva, alışveriş için geldiği mağazada kürk provasına başladı. Beyaz bir kürk giyen Diva, almış olduğu iltifatlara karşı teşekkür ederken, yeni kürküyle ilgili şöyle konuştu: “Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin. Kürk olmaz da başka bir şey olur. İnşallah herkesin olsun. O zaman lezzetli olur, o zaman tatlı olur. Bütün insanlık alemine yeni senenin inşallah hayırlara vesile olmasını yüce rabbimden niyaz ediyorum. Kimin ne arzusu ne isteği varsa, İnşallah kat be kat yüce Rabbim ol desin ve oldursun. Herkesin hep beraber olsun istiyorum”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu