Menapoz kadın için bir milat mıdır? Ebru Akel’le Kadın İsterse

Menapoz kadın için bir milat mıdır? | Ebru Akel’le Kadın İsterse

Ebru Akel’le Kadın İsterse 8. Bölümünde Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Banu Çiftçi menapoz sonrasında kadınların üretkenliğinin bitmediğinin altını çizdi. Çiftçi menapozun bir son olmadığını özellikle erken menapoza giren kadınların da hayatlarında oldukça başarılı ve üretken olabileceğini ifade etti.

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Hamileler için evde kolay pilates hareketleri | Ebru Akel’le Kadın İsterse

Ebru Akel’le Kadın İsterse 8. Bölümünde Erçin Köseoğlu evde sadece bir sandalye kullanılarak yapılabilecek temel pilates hareketlerini gösterdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu