Metot Dizisi ilk fragmanı yayınlandı

Metot Dizisi ilk fragmanı yayınlandı

En son erken final yapan Fox dizisi Öğretmen’de rol alan Serkan Keskin yeni bir projeyle sevenleriyle buluşuyor. Kendisinin yönettiği aynı zamanda rol aldığı Keskin, Metot isimli tiyatro oyununu diziye uyarlıyor. Gain’de yer alacak diziden ilk fragman yayınlandı.

Metot dizisi oyuncu kadrosu konusunda oldukça iddialı. Yıllardır aynı sahneyi paylaşan Mustafa Kırantepe, Sarp Aydınoğlu, Şebnem Hassanisoughi ve Serkan Keskin yeniden bir araya geldi. Deneyimli yıldızlar tek mekanda geçen dört bölümlük mini dizide görev aldı.

İspanyol Jordi Galceran’ın 2003 yılında kaleme aldığı ve günümüz iş dünyasının acımasız yönlerini ortaya koyduğu bu oyun, yazarına dünya çapında bir ün getirdi. Semaver Kumpanya’nın sunduğu bu psikolojik gerilimi, nefeslerinizi tutarak izleyeceksiniz.

Erdal Beşikçioğlu’ndan yeni dizi

Erdal Beşikçioğlu'ndan yeni dizi

En son Fox dizisi Çocukluk’ta rol alan usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Gain platformunun hazırladığı kod adı Hamlet olan diziyle setlere dönmüştü. Kanat Doğramacı’nın sahibi olduğu Astoros Film ile Gain Yapım’ın ortak prodüksiyonunda Elit İşcan’la kamera karşısına geçen Beşikçioğlu, yeni bir dizi projesiyle daha el sıkıştı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; usta isim Star TV’de nisan ayında yayınlanacak iddialı bir diziyle ekrana dönecek. Detayları sır gibi saklanan dizinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturacak.

Son Yaz yurt dışına açılıyor

Son Yaz yurt dışına açılıyor

Türkiye dağıtım şirketi Inter Medya, Türkiye’nin önde gelen yapım şirketlerinden O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Son Yaz’ın dağıtım haklarını satın aldı.

Inter Medya Kurucusu ve CEO’su Can Okan konuyla ilgili; “Son Yaz, uluslararası dağıtım haklarına sahip olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni diziyi iş ortaklarımızla paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Türkiye’de harika bir başlangıç ​​yaparak, uluslararası pazarda da büyük bir potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz.” dedi.

Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerini paylaştığı FOX’ta rekabetin çok yoğun olduğu cuma akşamları yayınlanan dizi ilk bölümünden itibaren beğeniyle karşılandı.

Yönetmenliğini Burak Arlıel’in üstlendiği Türk dizisi sürükleyici hikayesi ve yetenekli oyuncu kadrosuyla fark yaratıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu