Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Mart 2021 izle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Mart 2021 izle

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Babaannesi ve dedesiyle aynı evde yaşayan, Konya Karatay’da kaybolan 15 yaşındaki Mert Çetin’e 5 gündür ulaşılamıyor. Onur Çetin yayına bağlandı. (Mert’in ağabeyi) Mert’in kendisine yalan söylediği için kızdığını o yüzden bir iki tokat attığını ifade etti. Onur kendisinin dedesinden şüphelendiğini bu durumu dedesine sorduğunu tekrar yatıp uyudum dediğini kendisinin uykusunun ağır olduğunu bir de dedesinin Mert’e çok düşkün olup uyumasının gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Okula gitmek için evden çıktı, bir daha dönmedi. 14 yaşındaki Meliha, Kahramanmaraş’ta kayboldu. Aleyna ve İshak’a ”Sevgi İzi” yapıldı. Palu ailesi hakim karşısına çıktı. Bugün Sakarya 6 ağır ceza mahkemesinde küçük kız Melike Tahnal’ın öldürülmesi duruşmasının olduğunu küçük dayı İsa Palu’nun olayla ilgisi olup olmadığına karar vereceğini ayrıca anne Meryem Tahnal dosyası ile birleştirileceği açıklandı. Abdurrahman Çığ’ın eniştesi İsa Akman tarafından dolandırıldı mı?

Müge Anlı Abdurrahman Çığ’ın kendisine başvurduğunu elinde ormanda çekilmiş çıplak fotoğrafları ile yayına geldiğini kendisine 500.000 TL’lik senet imzalatıldığını bu olayda da enişte olayı olduğunu açıkladı. Abdurrahman ellerin bağlanıp ensesine tel bağladıklarını elbiselerini bıçakla kestiklerini tara ile göğsüne vurulduğunu kulağının kesildiğini ileri sürdü. Müge Anlı, Mert için Konya Emniyetinin harekete geçtiğini konu ile ilgili dede babaanne ve Onur’un ifade için evlerinden alındığını açıkladı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

15 Mart, PAZARTESİ 10:00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu