Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Mart 2021 izle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Mart 2021 izle


Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

16 Mart, Salı 10:00

Çığ ailesinin yaşadığı akılalmaz olaylar. Antalya il emniyeti harekete geçti. Suçlamaların odağındaki eski enişte ve üç arkadaşı 7 ay sonra gözaltına alındı. İfade işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliye’ye sevk edildiler. Savcı karşısına çıkan enişte ve üç arkadaş tutuklandı. Müge Anlı Ali Çığ ve Ümmügülsüm Çığ’ın aile büyüğü olarak yayına katıldıklarını söyledi. Amca Ali Çığ İsa’nın dolandırıcılık yaptığını duyduğunu yeğenlerini uyardığını söyledi.

Ümmügülsüm Hanım kendisinin bilmeden ailenin çok dolandırıldığını aktardı. Kahramanmaraş’ta kaybolan lise öğrencisi kızın bulunup halasına teslim edildiği açıklandı. Konya’da yaşadığı babaannesinin evinden gece 2 de evi terk eden Mert Aydın’ın bulunduğunu ama bulunduğunu çok fena dayak yediğini belli olduğunu emniyetin tekrar harekete geçtiğini ağabeyi sorguladığını denetimli serbest kaldığı açıklandı. Palu ailesi davasında önemli gelişme. Müge Anlı küçük kızın gömüldüğü yerde tekrar kazı çalışması yapılacağını bu sefer Ayşe’nin yer gösterme yapacağını açıkladı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 16 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Mart 2021 AÇILMIYORSA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu