Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Mart 2021 full Canlı izle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Mart 2021 full Canlı izle

Lösemi hastası Erman Akalp ailesini arıyor. İlik nakli için biyolojik ailesini arıyan Erman Akalp, Hatice Hanım’ın kardeşi mi? Erman ile ilgili önemli gelişme… Mersin Yenişehir’deki evlerinden kaybolan 15 yaşındaki Sıla’dan 7 gündür haber yok. 6 ay kadar önce kuzeni tarafından kaçırılmıştı. Sıla Uysal şimdi nerede? Sergen Uysal yayına bağlandı.

Kendisinin 25 yaşında olduğunu şu an Sıla ile işinin olmadığını olay olduğu zaman Edremit’te olduğunu belirtti. Sergen Bey kendisini polis aradığını Cuma günü karakola gidip ifade verdiğini söyledi.

Sıla ile 1 ay arkadaşlık yaptığını, yaşını öğrenince arkadaşlığı kestiğini sözlerine ekledi. Üç ay önce kestane toplamak için ormana gitti. 67 yaşındaki Fatma Çeri, Kütahya’da kayboldu.

Yakınları köydeki çoban İsmail’den şüpheleniyor. Mervenur Polat cinayete mi kurban gitti? Bir çocuk annesi Mervenur Polat en son arkadaşının evinde görülmüştü. O eve çağrılarak tuzağa mı düşürüldü? İddiaların odağındaki Cüneyt kayıplara karıştı. Mervenur Polat’a kim, ne yaptı? Ailesi hayatından endişe ediyordu. İki aydır kayıp olan Gökhan bulundu.

3 Mart, Salı 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Mart 2021 full Canlı ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Müge Anlı ile Tatlı Sert 3 Mart 2021 açılmıyorsa tıklayınız

Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Mart 2021 AÇILMIYORSA TIKLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu