Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Mart 2021 İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Mart 2021 İzle

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Mart ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Mervenur Polat 4 aydır kayıptı. Müge Anlı’da bir cinayet daha aydınlatıldı. Mervenur ölü olarak bulundu. Mervenur Polat cinayetinde korkunç detaylar ortaya çıktı. Ölüsü apartmadan çıktı. Öldürüp paketledi, kurye ile babasının evine gönderdi. Kayıp şüpheli Cüneyt Akyol gözaltında…

Kaan Bey, elinde görüntüler olduğu için tehdit edildiğini ancak duyarsız kalmadığını ve kendi kız kardeşinin de adının Merve olduğunu bu olayda çok düşman kazandığını ama yine de sağduyulu davrandığını belirtti. Kendisi o gün orada olmadığını ve film setinde olduğunu kanıtladığını belirtti. Motor kurye Süleyman Bey’inde gözaltına alındığı belirtildi.

Olayların olduğu ve Mervenur Polat’ın cinayete kurban gittiği ev görüntülendi. İbrahim ile Ferdi gözaltına alınmadan evde yaptıkları temizlikler gösterildi. Cinayet Büro Ekipleri Gökhan Hamurcu’yu gözaltına almak için yayına geldikleri açıklandı. Gökhan Hamurcu alnının ak olduğunu söyleyerek yine geleceğim diye ayrıldı. Gökhan elleri kelepçeli bir şekilde üzgün olduğunu başka bir şey görmediğini söyleyecek bir şeyi olmadığını söyledi. Samsun’da eski koca dehşeti.

İbrahim Zarap’ın baldızı ablasının 2 yıl evli kaldığını dünyaya gelen Eslem yüzünden ablası ile eniştesinin hep görüştüğünü söyledi. İbrahim’in çocuğuna düşkün biri olmadığını zorla gördüğünü ekledi. Olay günü İbrahim’in alkol aldığını çocuğunun yanında da içmeye devam ettiği ama ablasının buna karıştığı için dayak yediğini söyleyen Rümeysa Hanım eniştesi ile Eslem’in arasını kendilerinin düzeltmeye çalıştığını belirtti. Makbule Sarı cinayetinde karar çıktı, dayı ve yeğen için ağırlaştırılmış müebbet. Müge Anlı’ya ‘atv son 5 yılın birincisi’ plaketi verildi.

9 Mart, SALI 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Mart 2021 | Salı AÇILMIYORSA TIKLAYINIZ

Müge Anlı ile Tatlı Sert 8 Mart 2021 açılmıyorsa tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu