Söylemezsem Olmaz 1 Mart 2021 izle

Söylemezsem Olmaz 1 Mart 2021 izle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 1 Mart 2021 BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLA

Söylemezsem Olmaz canlı yayın konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Programın bugünkü bölümüne sevilen sanatçı Mahmut Tuncer konuk oldu. Mahmut Tuncer başta küs olduğu İbrahim Tatlıses olmak üzere bir çok soruya samimi şekilde cevap verdi. Mahmut Tuncer İbrahim Tatlıses ile neden küstüklerini açıkladı. Daha sonra Mahmut Tuncer ile İbrahim Tatlıses’in bir önceki küslüğünü bitiren Osman Yağmurdereli’nin programında bir kesit izleyenlere aktarıldı. O görüntüyü izleyen Mahmut Tuncer duygusal anlar yaşadı ve gözleri doldu.

Söylemezsem Olmaz canlı yayın konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Programın bugünkü bölümüne sevilen sanatçı Mahmut Tuncer konuk oldu. Mahmut Tuncer yakın zamanda çıkartacağı Urfa Rap şarkısı hakkında açıklamalarda bulundu.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kutsi’nin Feyza Çıpa ile 7 senelik ilişkisi geçtiğimiz temmuz ayında sürpriz bir şekilde sona ermişti. İlişkilerinin nikah masasına giderken bitmesi herkesi şoke ederken, Kutsi cephesinden sürpriz bir haber gelmişti. Ayrılıktan kısa bir süre sonra Kutsi, gönlünü aynı dizide rol arkadaşı olan çocuk oyuncu Poyraz Ar’ın annesi ‘e kaptırmıştı. Bir süredir birlikte olan çiftten şaşırtan bir haber geldi. Kutsi ile Sibel Ülker’in aldığı flaş karar sosyal medyaya damga vurdu.

Söylemezsem Olmaz 26 Haziran 2020 / Sezon Finali - Bölümleri İzle

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu