Survivor 2021 41. Bölüm 6 Mart Fragmanı

Survivor 2021 41. Bölüm 6 Mart Fragmanı

SURVİVOR 2021 41. BÖLÜM FRAGMANI

Survivor​ Tv8 ekranlarında yayınlanan ve “Acun Medya” tarafından hazırlanan Türkiye ‘nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı… İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2021’in bu yıl ki yarışmacı kadrosu nefesleri kesiyor.

Ünlüler​ Takımı: İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Barış Özbek, İlayda Şeker, Sergen, Gonca Kakar, Doğan Keser

Gönüllüler​ Takımı: Uğurtan Dora, Hanzade Durmuş Ofluoğlu, Yunus Emre Karacak, Yiğit Poyraz, Ayşe Yüksel, Reşat Hacıahmetoğlu, Aleyna Kalaycıoğlu, Steven Salam, Aleyna Çalışkan, Berkay, Öykü

Survivor​ ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi veren yarışmacıların zor yaşamı ve birincilik mücadelesi.

Teşkilat 2. Ön İzleme

‘Teşkilat’, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi kabul ederek kelimenin tam anlamıyla “yer altına” inen yedi vatan sevdalısının mücadelesini ekrana getirecek.

Dizinin konusu: Giderek yoğunlaşan bir şekilde yabancı istihbarat servislerinin operasyonlarına maruz kalan ülkemizde, Ankara’daki SİHA fabrikasına bir terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri organizasyonu ile gerçekleştirildiği tespit edilir. Bu saldırıların üzerine MİT içinde çok gizli bir ekip kurulur. Bu ekip ülkesi için hayatlarından vazgeçerek saldırıların arkasındaki güçleri tespit edecek ve olağanüstü yöntemlerle ortadan kaldıracaktır.

Televizyon tarihinde ilk kez Milli İstihbarat Teşkilatı’nın olağanüstü deneyimleri bir senaryoya aktarılırken, Türkiye tarihinin gerçek olaylarına ve gerçek kahramanlarına sırtını dayayan dizide, kötü adamların kim olduğu da çok konuşulacak!

Hekimoğlu 40. Bölüm Fragmanı – 2

İpek telaşla Orhan’ın odasına gider. Çünkü Ateş’in acil bir durumu vardır. Ateş’in kanser olduğu ortaya çıkmıştır. Orhan arkadaşı için kaygılıdır, dosyasını kendisinin almak istediğini söyler. Ekibin diğer üyeleri Memoli, Zeynep ve Emre de hocaları için çok üzgündür. Bir çözüm bulmaya çalışırlar.

Ateş’e ne olacak?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’da Kanal D’de!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu