Yanlış ayakkabı seçimi diz ve kalça kireçlenmesine neden olabilir mi?

Yanlış ayakkabı seçimi diz ve kalça kireçlenmesine neden olabilir mi?

Doktorum Yanımda – Yanlış ayakkabı seçimi diz ve kalça kireçlenmesine neden olabilir mi? -03 03 2021

Yanlış ayakkabı seçimi diz ve kalça kireçlenmesine neden olabilir mi? Diz ve kalça kireçlenmelerinde güncel tedavi yöntemleri nelerdir?

Tüm merak edilen soruları Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Fahri Erdoğan Doktorum Yanımda’da anlattı…

Benim Yemeğim – 02 03 2021

Dünyanın en adil yemek yarışması “Benim Yemeğim” 360 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Sunuculuğunu alanında bir numara olan Rafet İnce’nin yapacağı “Benim Yemeğim” yarışmasında her hafta birbirinden iddialı 4 kişi haftanın şampiyonu olmak için yarışacak.

Benim Yemeğim’de dört yarışmacı, her gün şef Rafet İnce’nın verdiği yemekleri tariflerine uygun olarak yapmaya çalışacak. Tüm yarışmacılar aynı malzemelerle ve ölçülerle aynı yemeği en lezzetli haliyle yapmak için uğraşacak. Ancak Benim Yemeğim’de asıl heyecan final dakikalarına taşınacak.

Her günün sonunda tadım odasında puanlama heyecanı yaşanacak. Benim Yemeğim’de yarışmacılar kendi yemekleri de dâhil tüm yemekleri gözleri bağlı olarak tadacak ve puanlayacak. Gözleri bağlı bu tadımlarda yarışmacılar kendi yemeklerine en düşük puanı verebilecekleri gibi en dişli rakiplerine yüksek puanlar verebilir.

Bu heyecana şef Rafet İnce’nin vereceği puanlar ve yapacağı değerlendirmeler de eklenecek. Beş günün sonunda en yüksek puanı alan haftanın şampiyonu ve 10.000 TL’nin sahibi olacak. “Benim Yemeğim” hafta içi her akşam saat 20.45’te 360 ekranlarında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu