Bekir Aksoy, ‘Akrep’ dizisinden neden ayrıldığını ilk kez açıkladı

Bekir Aksoy, ‘Akrep’ dizisinden neden ayrıldığını ilk kez açıkladı

Demet Akbağ ve Evrim Alasya’yla “Akrep” dizisinde başrol oynayan Bekir Aksoy, eşi Nazife Aksoy’la Nişantaşı’nda bir kafede görüntülendi. Ünlü oyuncu Bekir Aksoy, geçen aylarda eşi ve bebeğiyle beraber korona virüse yakalanmıştı.

Derya Çavuşoğlu’yla evliliğinden emir adında bir oğlu olan Bekir Aksoy, 2. eşi Nazife Aksoy’la da bir yıl önce oğulları Asil’i kucaklarına almıştı.

Aksoy, bu hafta “Akrep” dizisine veda edeceğini açıkladı. Efsane dizi “Doktorlar”da hayat verdiği Suat rolüyle hafızalarda yer eden ünlü oyuncu, “Hekimoğlu” ve “Mucize Doktor” adlı yeni hastane projelerini övdü.

Bekir Aksoy, 'Akrep' dizisinden neden ayrıldığını ilk kez açıkladı - YouTube

Bekir Aksoy’a “Doktorlar”daki rol arkadaşı Yasemin Özilhan’ın yıllar sonra “Mucize Doktor”a konuk olduğu hatırlatıldı. Aksoy, evlilik hayatının çok iyi gittiğini de sözlerine ekledi.

Hande Yener, rapçi sevgilisi Misha’dan ayrıldı mı?

Hande Yener, uzun zamandır beraber görüntülenmediği rapçi sevgilisi Misha ile yollarını ayırdı mı?

Uzun süre Nişantaşı’nda diş tedavisi gören Hande Yener, şimdi de kulak rahatsızlığı nedeniyle doktora koştu. Ünlü popçu “Her şeyin başı sağlık” dedi.

Üzerindeki takım elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken Hande Yener, yaz için hazırlık yaptığını söyledi. İran asıllı rapçi sevgilisi Misha ile uzun süredir beraber görüntülenmeyen Yener’e “Ayrıldınız mı?” diye soruldu.

Aracına doğru yürüyen ünlü şarkıcının kulağının çevresindeki kızarıklar dikkat çekti. Fit fiziğiyle yıllara meydan okuyan 48 yaşındaki Hande Yener, giyim tarzıyla yine ilgi odağı oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu