Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. Bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. Bölüm izle

Hızır harekete geçiyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. Bölümü izle yeni bölüm izle
Hızır Çakırbeyli’nin aklanmak için içerde verdiği mücadelenin en büyük destekçisi eşi Ceylan Çakırbeyli olur. Eşinin de yardımıyla özgürlüğüne kavuşan Hızır Çakırbeyli, kendisine kurulan kumpasla birlikte

harekete geçer. Özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz canından çok sevdiği yeğeni Alpaslan’ın yanına giden Hızır Çakırbeyli, vereceği mücadelede onu dimdik ayakta görmek ister. Amcasının aksine kendi planlarını yapmaya başlayan Alpaslan Çakırbeyli ise Pınar’ın yardımıyla iyileşmeye başlar ve bunu herkesten saklar.

Hızır Çakırbeyli ile verdiği mücadelede cephe cephe kaybeden Tuncay, ele geçiremediği masayı yok etmek için plan yapar. Selman Korkmaz ve Demir’le işbirliği yapan Tuncay, bağlı olduğu şebekenin adına tüm masayı yok etmesi için İshak’a talimat verir.

İtibarı için her şeyi yapmaya hazır olan İdris Reis, kardeşi Demir’in Tuncay’la yaptığı plandan habersizdir. Abisinden gizli hareket eden Demir ise Façalı ailesinin içinde olan Selçuk üstünden oyun kurar. Demir’in kurduğu oyunu farkeden Behzat Façalı’nın hareketi ise ağır olur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. Bölüm ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. Bölüm TV’DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

16 Mart, Salı 20:00

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185. Bölüm Açılmıyorsa tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu