İlahi aşk nedir? Cemalnur Sargut

İlahi aşk nedir? – Cemalnur Sargut

Ebru Akel’le Kadın İsterse 15. Bölümünde Tasavvuf Araştırmacısı ve Yazar Cemalnur Sargut, tasavvuftaki aşkın nasıl tanımlandığını anlattı. Sargut “İlahi aşkın” yaradılanda, yaratanı görmekten geldiğini ifade etti.

“Ebru Akel’le Kadın İsterse” hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel'le Kadın İsterse Videoları: İlahi aşk nedir?

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Tasavvufta Kadının yeri ve önemi | Ebru Akel’le Kadın İsterse

Ebru Akel’le Kadın İsterse 15. Bölümünde Tasavvuf Araştırmacısı ve Yazar Cemalnur Sargut, tasavvufta kadının yeri ve önemini anlattı. Tasavvufta Kadının Allah’ın en ince perdeden dünyaya görünüşü olarak iifade edildiğini söyledi.

Doğru nefes alma teknikleri | Ebru Akel’le Kadın İsterse

Ebru Akel’le Kadın İsterse 15. Bölümünde Yoga Eğitmeni Ronit Arhanyan herkesin yapabileceği basit ancak etkili nefes almanın nasıl olduğunu gösterdi. Arhanyan, burundan alınan nefesin öneminii anlattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu