Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? İlk Bölüm Tanıtımı

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? İlk Bölüm Tanıtımı

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? 🔦 9 Nisan’da sadece Netflix’te.

Uzun yıllar boyunca tiyatro sahnelerinde yer alan Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü tiyatro oyunu film yapılıyor. Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü oyunu ilk kez 1999 yılında BKM sahnesinde oynanmıştı.

Tiyatro oyunundan en az 2 sezon yayınlanması düşüncesi ile başlansa da 1999 yılında İstanbul’da 97 defa yayınlanan tiyatro oyunu, Anadolu turnesine çıkmış ve gösterim süresi boyunca toplamda 505 defa sahnelenmiştir.

sen hic atesbocegi gordunmu filmi resimleri

Yılmaz Erdoğan’ın bu isteği gerçekleşiyor ve Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü tiyatro oyunu artık film olarak sinema perdelerinde sevenleri ile buluşuyor. Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü filmi oyuncu kadrosunda kimler var, senaristi Yılmaz Erdoğan olan tiyatro oyununun filme çevrilmesi ile senaryosuna değişiklik yapılacak mı, senaristi yönetmeni kim var olacak bilgileri konumuzun devamında.

Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü Filmi Oyuncu Kadrosu
Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü filmi için oyuncu kadrosu cast çalışmaları devam ediyor.

Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü filmi tiyatro oyunu iken başrol oyuncusu Gülseren karakterini Demet Akbağ canlandırıyordu ancak Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü filmi oyuncu kadrosunda Demet Akbağ yer almayacak. Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü filminin yönetmenliğini Andaç Haznedaroğlu yapıyor. Filmin oyuncu kadrosu ile ilgili çalışmalar devam ederken yeni oyuncuları da konumuza ekleyeceğiz.

Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü filmi oyuncu kadrosu;
Ecem Erkek,
Devrim Yakut,
Engin Alkan,
Asuman Dabak,
Beyti Engin,
Özlem Tokaslan,
Ahmet Rıfat Şungar,
Cezmi Baskın,
Merve Dizdar,
Fatih Özkan…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu